پشتیانی 24 ساعته کارشناسان بهترین کیفیت با قیمت مناسب ارسال سریع و مطمئن به تمام کشور
     

کنسانتره Concentrate شکلی از ماده است که قسمت حلال آن برداشته میشود و با گرفتن آب موجود در یک محلول یا سوسپانسیون، مثلاً درگرفتن آبهای میوه جات و تشکیل پودر میتوان کنسانتره درست کرد. در مورد کنسانتره طیور و همان کنسانتره مرغ مجموعه غنی شده از مواد اصلی مورد نیاز جوجه که با استفاده از جدیدترین اصول فن آوری تغذیه و بکارگیری فرمول متعادل و اقتصادی در دو نوع ای و بی و سی تهیه شده است.

با مصرف این کنسانتره مرغدار میتواند تنها با افزودن مواد اولیه ای همچون کنجاله سویا، ذرت و صدف و با استفاده از بهترین جیره های پیشنهادی متخصصین تغذیه طیور شرکت به مناسب ترین فرمول دان با صرف حداقل زمان و بالاترین دقت رسیده که با کاسته شدن از تعداد مواد اولیه در تهیه دان امکان بروز اشتباه در فرمول نویسی و ساخت دان نهایی به حداقل خواهد رسید. فرمول این کنسانتره به نحوی تنظیم شده است که تمام احتیاجات مربوط به طیور گوشتی و تخم گذار نژادهای رایج در ایران را تامین نموده و حاوی موادی همچون آنزیم فیتاز و آنتی اکسیدان میباشد.

همچنین ازلحاظ مواد ویتامینه ومعدنی بصورت ویژه ای تنظیم شده است.از دیگر ویژگی های این کنسانتره امکان تفکیک آسان و راحت دو نوع کنسانتره از طریق رنگ بسته بندی برای کارگران در مزرعه میباشد.

کنسانتره های 2.5 و 5 درصد گوشتی

در کنسانتره طیور مارال ماکیان کهن علاوه برتناسب ویتامین ها و مواد معدنی که نیاز به استفاده از مکمل ویتامینه و معدنی در جیره را کاملا برطرف میسازد،توازن اسید های آمینه ضروری برای پرنده به شیوه موثری صورت گرفته است بطوری  که نیاز پرنده به آمینو اسیدها بخوبی تامین میگردد.

وجود انزیم فیتاز در ترکیب این کنسانتره باعث افزایش میزان فسفر قابل جذب در جیره خواهد شد.استفاده از دو نوع اسیدی فایرمختلف در این محصول،میزان هضم و جذب مواد مغذی را بهتر،و آلودگی های میکروبی خوراک و روده را کاهش داده و متعاقبا عملکرد و رشد پرنده را افزایش میدهد.

ترکیبات خوشخوراک کننده موجود در این محصول باعث افزایش اشتهای پرنده و تقویت سیستم ایمنی و افزایش مقاومت پرنده خصوصا در زمان بروز استرس ناشی از واکسیناسیون خواهد شد.

در ضمن در کنسانتره طیور پنج درصد از ذرت و کنجاله سویا به عنوان مواد حجم دهنده استفاده شده است.

کنسانتره فرمول ای تا 28 روزگی و کنسانتره فرمول بی از 29 روزگی تا پایان دوره استفاده میگردد.

مزایای استفاده از کنسانتره با دو فرمول ای و بی در تولید دان مرغ گوشتی

با توجه به وجود اختلاف در نیازهای تغذیه ای مرغ گوشتی در طول دوره پرورش با استفاده از دو فرمول کنسانتره در تهیه دان،ضمن عدم اتلاف مواد پرقیمت نظیر ویتامین ها و غیره در اخر دوره پرورش، براورد کردن نیازهای تغذیه ای واقعی مرغ در طول دوره عملی تر خواهد بود.

با استفاده از دو فرمول کنسانتره فرمول نویسی علمی تر صورت گرفته و با جلوگیری از اتلاف مواد قیمت نهایی دان از نظر اقتصادی بیشتر به نفع مرغدار خواهد بود.

میزان مصرف کنسانتره 2.5 درصد: 25 کیلوگرم در هر تن خوراک طیور گوشتی

میزان مصرف کنسانتره 5 درصد: 50 کیلوگرم در هر تن خوراک طیور گوشتی